КОБИ БРАЈАНТ ЗАГИНАЛ ВО ХЕЛИКОПТЕРСКА НЕСРЕЌА?

/

Поранешната НБА ѕвезда, Коби Брајант, го загубила својот живот во хеликоптерска несреќа, јавуваат американски медиуми. Информацијата се уште не е официјално потврдена иако на youtube веќе се појавија видеа во чест на големиот кошаркар.

Брајант и уште четири лица загинале по пад на хеликоптерот во околината на Лос Анџелес, а потврдено е дека со него не патувала сопругата Ванеса или друг член на семејството.Претходна статија

КАВГА МЕЃУ МАЛОЛЕТНИЦИ ВО ТЕТОВО ЗАВРШИ СО УБОДНА РАНА

Следна статија

НАЈДОБРИТЕ 40 ОДИГРУВАЊА НА КОБИ БРАЈАНТ

Најново од Истакнато

Кога идентитетот е бетон

Пишува: Ѓорѓи Трендафилов Вчерашниот фудбалски натпревар меѓу Северна Македонија и Бугарија е одличен настан за крај