ЛИЛА: СКАРАНИ НЕ СМЕ АМА НЕ СМЕ ВЕЌЕ ПРИЈАТЕЛИ СО БОЈАН

//

Водителката Лила Стојановска дојде во Кривичниот суд за да сведочи во продолжението од судењето за предметот „Рекет“ .

На прашање на судијката дали е скарана со некој од обвинетите, Лила Стојановска одговори: „Скарани не сме ама не сме веќе пријатели.Го познавам Бојан 15 години. Бевме пријатели, потоа бевме скарани четири години, па се смиривме“.Претходна статија

НЕГУВАТЕЛКА ОБВИНЕТА ЗА МАЛТРЕТИРАЊЕ ДЕТЕ

Следна статија

ИТАЛИЈАНЦИТЕ СО СИЛНИ КРИТИКИ: НЕСТОРОВСКИ, КАДЕ ИСЧЕЗНА?

Најново од Вести