| |

МАЛОЛЕТНИК НАПАДНАТ ОД НЕКОЛКУ ЛИЦА СО МЕТАЛЕН ПРЕДМЕТ

На 18.11.2019 околу 01.00 часот во СВР Скопје, М.Л.(34) од Скопје пријавил дека на 17.11.2019 околу 21.30 часот на бул.„Македонско – косовска бригада’’ неговиот малолетен син бил физички нападнат од неколку лица со метален предмет.
Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Слични Објави