МАЖ ПРЕТЕПАЛ ДВАЈЦА ПОЛИЦАЈЦИ

Полициски службеници од полициската станица во Кавадарци вчера биле физички нападнати од триесет и двегодишниот Д.Ј..

loading...

– Вчера околу 15.10 часот, при извршување работни задачи на регионалниот пат Кавадарци – мотел „Дреново”, во близина на село Возарци, полициски службеници од полициската станица во Кавадарци биле физички нападнати од Д.Ј. (32) – информираше Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.


loading...