ПОЧИНАЛ МАЖ НА КЛИНИКАТА ЗА ТОКСИКОЛОГИЈА

//

Од МВР информираат дека вчера околу 19.10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Kомплексот клиники „Мајка Тереза“ – Клиника за токсикологија имало починато машко лице.

Според пријавеното, лицето во клиниката дошло во тешка состојба и по кратко време починало.

Извршен бил увид. Се работи на расчистување на случајот.Претходна статија

ФРЧКОСКА: ВЛОШЕНА СОСТОЈБАТА НА ЈАНЕВА, ЌЕ СЕ БАРА УКИНУВАЊЕ НА ПРИТВОРОТ

Следна статија

ЛИДЕРОТ НА САМООПРЕДЕЛУВАЊЕ: КОСОВСКАТА ХИМНА Е ЧУДНА, А ЗНАМЕТО ГРЕШКА

Најново од Вести