| |

СЕЛА: ПРЕМИЕР АЛБАНЕЦ Е ПОСЛЕДНИОТ БЛЕФ НА БЕЗИДЕЈНИОТ АХМЕТИ

Премиер Албанец е последниот блеф на безидејниот Ахмети, вели лидерот на Алијанса за Албанците Зијадин Села во „Трилинг интервју“ на ТВ 24.

Села оценува дека интегративците се нервозни поради падот на рејтингот и влијанието на ДУИ.


Слични Објави