СПЕКТАКУЛАРНО ВИДЕО: ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ЖИТЕЛИТЕ НА ВУХАН ГО ПРОСЛАВИЈА КРАЈОТ НА КАРАНТИНОТ

/
Претходна статија

ДОБРА ВЕСТ: УШТЕ ДВЕ ЛИЦА ОЗДРАВИЛЕ ОД КОВИД-19

Следна статија

ЕВЕ КАДЕ ТРЕБА ДА ПОПОЛНИТЕ БАРАЊЕ АКО САКАТЕ ДОЗВОЛА ЗА ДВИЖЕЊЕ ЗА ВРЕМЕ НА ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС

Најново од Вести

(Фото) Вандалски акт или фотошоп- кој успеа да избрише буква од името на македонистичкиот клуб во Благоевград, напишано од внатрешната страна на излогот на клубот?!

Организацијата „Нов Асном“ денеска преку соопштение испратено до медиумите во РС Македонија се обиде да направи