СПИРОВСКА: МОЖЕ АПСЕЊЕ? НЕ, АКО НЕ МОЖЕ…

//

Симона Спировска една од предводниците на Шарената револуција на својот фејсбук профил сподели статус во кои прашува дали ќе има апсење? Алудирајќи на скандалот кој го тресе Македонија овие денови именуван како „Рекет“.

Претходна статија

ЈАПОНИЈА ОДБЕЛЕЖУВА 74 ГОДИНИ ОД НАПАДИТЕ НА ХИРОШИМА И НАГАСАКИ

Следна статија

СТЕФАНОВА ЗА СЛОБОДЕН ПЕЧАТ: НЕМА НИШТО ВИСТИНА НА СНИМКАТА!

Најново од Вести