СТЕФАНОВА ЗА СЛОБОДЕН ПЕЧАТ: НЕМА НИШТО ВИСТИНА НА СНИМКАТА!

//

Лично ја слушав денешната објава на снимката за предметот кој и мене директно ме тангира. Апсолутно нема никаква вистина, вели за „Слободен печат“ обвинителката од Специјалното јавно обвинителство, Лиле Стефанова.

Целиот напис прочитајте го овде.Претходна статија

СПИРОВСКА: МОЖЕ АПСЕЊЕ? НЕ, АКО НЕ МОЖЕ…

Следна статија

ПРОГЛАСЕНА ПОРТОКАЛОВА ФАЗА-БРЕМЕНИТЕ ЖЕНИ И ПОСТАРИТЕ ЛИЦА ДА СЕ ОСЛОБОДАТ ОД РАБОТА

Најново од Вести