ТАЈЗИ ВЕЌЕ НЕ СНИМА ПАТРИОТСКИ ПЕСНИ, АМА ТУКА Е КЕНДО ДА СНИМИ ПАТРИОТСКИ СПОТ

/

Не се секирајте кога ВМРО-ДПМНЕ ќе се врати на власт и Тајзи ќе влезе во шема со некоја нова песна, најверојатно слична на онаа за Македонката, која љуби најдобро на свет.

Претходна статија

УРНЕБЕСНО ВИДЕО НА СТЕНДАП КОМИЧАРОТ БОЈАН ВЕЛЕВСКИ ЗА ЛИДЕРСКАТА СРЕДБА

Следна статија

ХОЛАНДСКИ СУД И НАРЕДИ НА БАБА ДА ГИ ИЗБРИШЕ СЛИКИТЕ ОД ВНУЦИТЕ НА ФЕЈСБУК

Најново од Магазин