ТЕСТ: ШТО ВИДОВТЕ НА СЛИКАТА?

//

Усни: Вие секогаш ги прифаќате работите такви какви што се. Вие не се обидувате да ги промените или да барате скриени пораки.

Дрвја: Вие сте амбициозна личност која секогаш се бори да ја постиге својата одредена цел. Покрај тоа, вие сте перфекционист и постојано се обидувате да се надминете себеси.

Корени: Вие сте оптимист. Секогаш се обидувате да ја подобрите или промените ситуацијата во која што се наоѓате.

Претходна статија

ПЕНДАРОВСКИ: НЕМА НАЈАВА ЗА БЛОКАДА ОД БУГАРИЈА

Следна статија

ИМА УШТЕ ЕДНА ШАНСА ЈАНЕВА ДА ИЗЛЕЗЕ ОД ПРИТВОР

Најново од Истакнато

Ковачев: На местото на спомениците на окупаторската Црвена армија во Софија и во Пловдив да се постават споменици на Левски, Ботев, Гоце Делчев, Тодор Александров и Ванчо Михајлов

Бугарскиот европратеник од редовите на ГЕРБ-СДС Андреј Ковачев, даде интересна идеја за тоа што треба да

Туѓа влада

Facebook статус на Никола Димитров Новата опаковка на предлогот е апсолутно истиот непоправлив дебакл со кој