|

Тетовчанец со нож си ги нападнал жената и синот

Вчеравечер во 23.30 часот во СВР Тетово, 46-годишна тетовчанка пријавила дека таа и нејзиниот син биле физички нападнати од нејзиниот сопруг Ш.Е. (55) од Тетово, кој притоа употребил и остар предмет.

Од полиција велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.Слични Објави