ТОРТЕВСКИ: АКО КАТИЦА СЕ ВРАТИ, НЕ ТРЕБА ДА ЈА ПУШТАТ ДА ВЛЕЗЕ ВО ПРОСТОРИИТЕ НА СЈО

//

Адвокатот Александар Тортевски на Twitter напиша дека, ако шефицата на СЈО во оставка, Катица Јанева се врати на работа, нејзините колеги не треба да ја пуштаат да влезе во просториите на обвинителството.Претходна статија

ЗАЕВ: БОКИ 13 МЕ ИСКОРИСТИЛ ЗА ДА ЈА ЗАЈАКНЕ СВОЈАТА ПОЗИЦИЈА ПРЕД КАМЧЕВ

Следна статија

ТАРАВАРИ: СО ОВАА ВЛАДА НЕ ВЕРУВАМ ДЕКА ЌЕ ИМАМЕ ПОЧЕТОК НА ПРЕГОВОРИ СО ЕУ

Најново од Вести