| |

ТРИ ДЕВОЈЧИЊА ПРЕГАЗЕНИ ВО СКОПСКИ ЧАИР

Три малолетни девојчиња со повреди се пренесени во Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, откако патничко возило утрово удрило во нив на улица „Христијан Тодоровски Карпош“ во скопски Чаир.

Полицијата се уште врши увид на местото на несреќата.

Слични Објави