(Видео) Ѓоко Зајков потпиша за една година со бугарскиот фудбалски клуб „Левски“

/

Македонскиот репрезентативец Ѓоко Зајков потпиша договор во траење на една година со бугарскиот фудбалски клуб „ПФК Левски“.Претходна статија

Бугарскиот премиер Јанев ќе се сретне со пожарникарите што ги гасеа пожарите кај нас

Следна статија

Јованоски: На четирите семејства од Прилеп чии бараки целосно изгореа во пожар, ќе им се изгради покрив над главата

Најново од Вести