ВИДЕО: „НАЧАЛНИЧЕВО“ ВО СУДНИЦА

//

Драган Павловиќ Латас во судница изјави дека го разбира обвинението за случајот Тревник на СЈО но не се чувствува виновен.Претходна статија

ОСМАНИ: НАПРЕДОКОТ ВО МЕЃУСЕБНИТЕ ОДНОСИ ЌЕ ГО ТРАСИРААТ ПАТОТ ЗА ПРОДЛАБОЧУВАЊЕ НА ПРИЈАТЕЛСТВОТО МЕЃУ ДВЕТЕ ЗЕМЈИ

Следна статија

2700 МЛАДИ КАРПОШАНИ ДОБИЈА БЕСПЛАТЕН ОЧЕН ПРЕГЛЕД

Најново од Вести