(ВИДЕО)ТОШЕ ЗАФИРОВ: СИТЕ ГРАНИЦИ СЕ ПРЕМИНАА, ТРЕБА ДА СЕ ОТВОРАТ СИТЕ ФИТНЕС-ЦЕНТРИ

/

Македонскиот шампион по бодибилдинг Тоше Зафиров со повик до сите професионални спортисти и љубители за поддршка на идејата фитнес центрите без кои не може да има професионален спорт и секако здрава младина да бидат отворени сите фитнес-центри.

Претходна статија

МАКЕДОНКАТА СИМОНА НА САМО 18 ГОДИНИ ВЕЌЕ Е ДЕЛ ОД АНСАМБЛОТ НА „БОЛШОЈ“ ТЕАТАР

Следна статија

СПОРЕД СПАСОВСКИ НЕМА ПОТРЕБА ОД НОВА ВОНРЕДНА СИТУАЦИЈА: ИЗБОРИТЕ ЌЕ БИДАТ НА 5 ЈУЛИ

Најново од Вести