(ВО ЖИВО) СЕ ИЗВЛЕКУВА ПАДНАТО ВОЗИЛО ВО ВАРДАР

/
Претходна статија

ПРОДОЛЖУВА СКИНИНГОТ ВО ГРАДИНКИТЕ, ДОСЕГА ДВАЈЦА ПОЗИТИВНИ НА КОВИД-19

Следна статија

СРБИЈА ГИ ОТВОРА ГРАНИЦИТЕ: ЗА ВЛЕЗ ВО ЗЕМЈАТА Е ПОТРЕБЕН НЕГАТИВЕН ТЕСТ ЗА КОВИД-19

Најново од Вести