| |

ЗАЕВ: НЕМА ДА МУ ДОЗВОЛИМЕ ЏЕБНО ВЕТО НА ИВАНОВ

Претседателот праша каде е договорот, ние му кажавме дека договорот се архивира и Иванов си замина. Нема да му дозволиме џебно вето на Иванов, тоа не е закана-изјави Заев како одговор на прашањето како поминала средбата Заев-Димитров со претседателот Иванов, која траеше само неколку минути.Слични Објави