ЗЕЌИРИ: ОД ДУИ МИСЛАТ ДЕКА САМО ПОЛТРОНИ МОЖАТ ДА СЕ ПОСТАВУВААТ НА ФУНКЦИИ

//

Бујар вознемирен а Артан вчера кажа дека биле координирани со претседателот Пендаровски…. ццц
ДУИ мисли дека само полтрони може да се поставуваат на функции…
Не бе луѓе треба да сфатите дека има луѓе со кредибилитет и професионалци кој некој знае да ги цени. Секоја чест и честитки за тимот претседателе Stevo Pendarovski!!!… , напиша на својот facebook профил потпретседателот на СДСМ Мухамед Зеќири.

Претходна статија

ОСНОВНОТО ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО КИЧЕВО ЈА РАСЧИСТУВА СООБРАЌАЈНАТА НЕСРЕЌА ВО КОЈА ЗАГИНА МОТОРЦИКЛИСТ

Следна статија

ОСМАНИ: ИМПЛЕМЕНТАЦИЈАТА НА ЗАКОНОТ ЗА ЈАЗИЦИТЕ – ВИСОК ПРИОРИТЕТ НА ЗЕМЈАТА

Најново од Вести

Ковачев: На местото на спомениците на окупаторската Црвена армија во Софија и во Пловдив да се постават споменици на Левски, Ботев, Гоце Делчев, Тодор Александров и Ванчо Михајлов

Бугарскиот европратеник од редовите на ГЕРБ-СДС Андреј Ковачев, даде интересна идеја за тоа што треба да