+18 (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) ДВЕ МОМЧИЊА КРВНИЧКИ ТЕПААТ ДЕВОЈЧЕ

//

Две момчиња крвнички тепаат девојче во влез на станбена зграда и сето тоа го снимаат со камера. Ја повикуваме полицијата да преземе соодветни мерки против тепачите, нивните лица се гледат убаво на видео снимката.

Оригиналното видео е објавено во facebook групата женски муабети од профил со име Elif Esen.

Погледнете го видеото, предупредуваме дека истото содржи сцени со вознемирувачка содржина.Претходна статија

„СИСТИНА“ КОНТРА МИНИСТЕРСТВОТО ЗА ЗДРАВСТВО: ТЕСТОВИТЕ ШТО ГИ КОРИСТИМЕ СЕ КЛУЧНА АЛАТКА ЗА БОРБА СО КОВИД-19 ВО СВЕТОТ

Следна статија

ГДУ-ШТИП: КОЛЕКТИВЕН 30 ДНЕВЕН ОДМОР ДОДЕКА НЕ Е ДОЦНА!

Најново од Вести