32 ПОРАКИ ЗА ТОЈ ДА СЕ „ЗАГРЕЕ“

/

Тој е привлечен и не можете да престанете да размислувате за него. Покажете му колку сте заинтригирани и натерајте го да ве посака. Ако му испратите некоја од овие пораки, сигурно ќе го запалите неговиот интерес.

 • Ох, имам проблем … Не можам да престанам да размислувам за тебе.
 • Пробувам нови градници, но ми треба второ мислење. Дали сакаш да ми помогнеш?
 • Црни или црвени бикини? Избери и ќе ти ги покажам вечерва.
 • Само што излегов од бањата и целата сум влажна. Дали сакаш да ми помогнеш да се исушам?
 • Може ли да појадуваме заедно во кревет?
 • Се насмевнувам кога ќе добијам порака од тебе.
 • Јас сум во мојот кревет, ти си во твојот … Еден од нас е на погрешно место.
 • Ајде да направиме онлајн состанок вечерва. Ветувам дека ќе биде жешко.
 • На моето голо тело му треба друштво. Мора да направиш нешто во врска со тоа.
 • Се чувствувам како да ми недостасува нешто. Ти… Меѓу моите нозе.
 • Кога размислувам за тебе, целосно ја губам контролата.
 • Ти си искушението во кое сакам да се препуштам.
 • Синоќа сонував непослушен сон. Погоди која беше главната ѕвезда? Моментално и пишувам…
 • Досадно ми е. Кажи ми што да правам за да се забавувам.
 • Погоди што ќе правам со тебе кога ќе те видам.
 • Да се ​​обложиме дека можам да те натерам да врескаш од задоволство.
 • Наведи дел од моето тело и ќе ти испратам слика.
 • Јас сум во кревет како подивено животно. Дали сакаш да се обидеш да ме скротиш?
 • Ако сакаш да знаеш што правам сега, ќе ти испратам слика.
 • Се надевам дека си одморен, бидејќи вечерва во кревет ќе биде заморно.
 • Дали знаеш кој е најерогениот дел од моето тело?
 • Ако ја вклучиш камерата во моментов, ќе ти се допадне тоа што го гледаш.
 • Мојот јазик е магичен, дали сакаш да се увериш сам?
 • Ми недостигаш во кревет … и во мене.
 • Сигурно си вечерал, но дали сакаш посебен десерт?
 • Она што ми треба во моментов е храна, сон и секс, освен фактот дека не ми е грижа за првите две.
 • Кога помислувам на тебе, не можам да престанам да се допирам.
 • Не можам да го откопчам градникот. Дали сакаш да дојдеш да ми помогнеш?
 • Во моментов не носам долна облека и размислувам за тебе.
 • Благодарение на јогата, моето тело е супер флексибилно. Само дојди и ти и лично ќе разбереш за што е способно во креветот.
 • Ако бевме заедно, што би сакал да правиме?
 • „Насмевката ми е втората најдобра работа што можам да ја направам со мојата уста“.

Извор: МислиПретходна статија

БУГАРСКИОТ МУЗИЧАР И КОМПОЗИТОР ВАСИЛ БЕЛЕЖКОВ ЌЕ БИДЕ ГОСТИН ВО ЕМИСИЈАТА „КОРИДОР 8“

Следна статија

7 ПРОФЕСИИ СОЗДАДЕНИ ЗА ВРЕМЕ НА КОВИД-19

Најново од Љубовни приказни