A1ON: 30 ДНЕВЕН ПРИТВОР ЗА БОКИ 13

A1ON: 30 ДНЕВЕН ПРИТВОР ЗА БОКИ 13

//

А1Он објави информација дека Бојан Јовановски- Боки 13 добил 30 дневен притвор по претходна постапка на Кривичниот суд во истрагата на Обвинителството за гонење на организиран криминал и корупција. Повеќе на следниот линк.Претходна статија

ВАНЕ ЦВЕТАНОВ ЗА БОКИ 13: ПЕВАЈ ПТИЦО ПЕВАЈ

Следна статија

ПАВЛЕ ТРАЈАНОВ БАРА ВОНРЕДНА СЕДНИЦА НА ПАРЛАМЕНТОТ ЗАРАДИ СЛУЧУВАЊАТА СО СЈО

Најново од Вести