| |

АМЕРИКАНЕЦ ПРОНАЈДЕН МРТОВ ВО СТАН ВО СКОПЈЕ

Синоќа во стан на улица „Скупи“ во Скопје бил пронајден 66-годишен човек, државјанин на САД. Според информациите, починатиот М.В.Д. престојувал во Скопје.

Екипа од Итна медицинска помош констатирала смрт без траги на насилство. Увид бил извршен, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Слични Објави