БИЛ УАПСЕН СО УКРАДЕНИ ПРЕДМЕТИ ЗА ВРЕМЕ НА ПОЛИЦИСКИ ЧАС

/

Полициски службеници во скопското село Побожје синоќа за време на забраната за движење го лишиле од слобода 34-годишниот З.К. од село скоското село Кучевиште, пренесува Фокус.

Според МВР, при извршен преглед кај него биле пронајдени предмети за кои постои основано сомнение дека се украдени.По документирање на случајот, против него ќе бидат поднесени соодветни поднесоци.Претходна статија

ПУКАЊЕ ВО СТУДЕНИЧАНИ, НЕМА ПОВРЕДЕНИ

Следна статија

ИСПОВЕД НА ДОКТОРКАТА КОЈА ГО ОТКРИ КОРОНАВИРУСОТ: „СE ПОЧНА КОГА ДОЈДЕ ЖЕНА СО КАШЛИЦА И ПРОБЛЕМИ СО ДИШЕЊЕТО“

Најново од Вести