ЦАНОСКИ ДО ЈАНАКИЕСКИ: ИЗДРЖИ МИЛЕ СРЦЕ ЈУНАЧКО

//

Издржи Миле срце јуначко. Сети се на жени што ги затворавте по затвори по 6 -7 години издржуваа. Можеш и ти Миле. Посебно што си и ти грешен.
Тебе те боли што тие што те тераа да грешиш се на слобода. Тоа и мене ми смета искрено. Ама грешен си Миле. Грешен си и Че Си Лежиш. Сакал или не, напиша на својот facebook профил Сефер Цаноски.Претходна статија

АНТИКОРУПЦИСКА БАРА РАСКИНУВАЊЕ НА СИТЕ ДОГОВОРИ НА ГАЗДА НЕФИ СО ОПШТИНА ОХРИД

Следна статија

АВМУ: ПОВИКУВАЊЕТО НА НОВИНАРИТЕ НА PACПИТ Е ЗА СЕКАКВА OСУДА

Најново од Вести

Ковачев: На местото на спомениците на окупаторската Црвена армија во Софија и во Пловдив да се постават споменици на Левски, Ботев, Гоце Делчев, Тодор Александров и Ванчо Михајлов

Бугарскиот европратеник од редовите на ГЕРБ-СДС Андреј Ковачев, даде интересна идеја за тоа што треба да