ЕКСКЛУЗИВНО: АДВОКАТОТ НА ЕДНИОТ ОД ТЕПАЧИТЕ ОД ШТИП ПРЕД ТВ СТАР

//

Стефан Арсов од Штип го бранам зашто сите други откажаа, изјави денес за ТВ Стар адвокатот Валентин Зафиров од Велес кој интензивно гради стратегија за одбрана на еден од двјацата актери на снимката со насилство која се уште се коментира.Претходна статија

АКО ПРИЧЕСНАТА Е ЛЕК НЕКА ОД МПЦ ЈА ПРЕДЛОЖАТ НА БОЛНИЦИТЕ ЗА ЛЕКУВАЊЕ НА ЗАРАЗЕНИТЕ ОД КОВИД-19

Следна статија

ЧУЛЕВ: ПОДНЕСЕНИ СЕ КРИВИЧНИ ПРИЈАВИ ЗА 21 ЛИЦЕ ЗАРАДИ НАСТАНОТ ВО СИНГЕЛИЌ

Најново од Вести

(Фото) Вандалски акт или фотошоп- кој успеа да избрише буква од името на македонистичкиот клуб во Благоевград, напишано од внатрешната страна на излогот на клубот?!

Организацијата „Нов Асном“ денеска преку соопштение испратено до медиумите во РС Македонија се обиде да направи