ЕВЕ КАДЕ МОЖЕТЕ ДА ЈА СЛУШНЕТЕ НОВАТА „БОМБА“ ЗА „РЕКЕТ“, ШТО ЛАРИС ГАЈСЕР ЌЕ ЈА „АКТИВИРА“ ВО ЖИВО НА РАДИО

//

Ларис Гајсер денеска во 11 часот на Радио Каподистрија ќе емитува нова „бомба“ за случајот „Рекет“ во живо од студиото.

Гајсер вчера го најави тоа на својот facebook профил кој меѓу другото веќе е пополнет со негови „фанови“ од Македонија.

„Бомбата“ можете да ја проследите во живо на следниот линк.

Претходна статија

(ФОТО) ПРИТИСОЦИ, ЗАКАНИ ИЛИ ПРИЈАТЕЛСКИ СОВЕТ? ДАЛИ ИЗБОРИТЕ ВО ОХРИД СДСМ ГИ ДОБИ СО ПРИТИСОЦИ ВРЗ ЛУЃЕ ПО ЦЕНА НА НИВНОТО РАБОТНО МЕСТО?

Следна статија

ОБВИНИТЕЛКАТА СТЕФАНОВА ДЕНЕСКА ЌЕ СВЕДУЧИ ЗА „РЕКЕТ“

Најново од Вести