ПРИЈАТЕЛСКО ПАПАРАЦО- САШКО КОЦЕВ НАМЕСТО ВО ГРЦИЈА СО ФАМИЛИЈАТА НА БОЕМСКА

/

Големиот македонски комичар Сашко Коцев наместо во Грција како пола Македонија, одморот го поминува во Скопје. Негови фанови ни ја испратија оваа фотографија додавајќи дека за новата Златна бубамара, Коцев ќе има потреба од неколку часа да ги искоментира сите работи што се случија во државава на начин како што само тој умее, виртуозно и со неверојатна смисла за хумор.

Испраќаме голем поздрав до нашиот голем комичар, и му посакуваме уште поголеми успеси во кариерата.Претходна статија

4-ТЕ НАЈРОМАНТИЧНИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ КАЈ МАЖИТЕ

Следна статија

ВИДЕО: КАКВА БЕШЕ РЕАКЦИЈАТА НА НОВИНАРИТЕ КОГА ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ ГО ИЗГОВОРИ ЗБОРОТ „ПЕДЕР“

Најново од Магазин

(Видео) Проф. Павлов: Ги повикувам на дијалог двата синода во Софија и во Скопје, БПЦ треба да заземе поактивна позиција во однос на црквата во РС Македонија

Македонската православна црква би требало да биде автономна во рамките на Константинополската патријаршија или да речеме