ФК ОСОГОВО ЌЕ МУ ПОМОГНЕ НА ВАРДАР ДА ИМ ГИ ЗАТВОРИ УСТИТЕ НА ЗЛОБНИЦИТЕ

/

Второлигашот Осогово со објава на Твитер му даде целосна поддршка на Вардар во борбата за изнаоѓање на решение да обезбеди лиценца за настап во натпреварувањата на УЕФА.

Претходна статија

YOUTUBE ЦЕНЗУРИРА ГЕРМАНСКИ НАУЧНИК КОЈ ТВРДИ ДЕКА КАРАНТИНОТ Е ГОЛЕМА ГРЕШКА

Следна статија

КАЈ ТИКВЕШКОТО ЕЗЕРО Е ПРОНАЈДЕНО ТЕЛОТО НА ПОЧИНАТ МАЖ ОД ПРИЛЕП

Најново од Вести