ФОКУС: КАМЧЕВ ДО БОКИ 13- РАЧНО ТИ ГИ БРОЕВ ДВА СААТИ И СО ЛАСТИЧЕ ТИ ГИ ПАКУВАВ

//

-Куферчево одговара на стајлингот, да не давам адидас торба – му вели Камчев на Боки, додавајќи дека рачно му ги броел парите од по 50 евра (бидејќи такви имале банките) и патем со ластиче му ги спакувал.

Целиот напис прочитајте го овде.Претходна статија

ЗАТВОРЕНИ ДВЕ АПТЕКИ ВО ВЕЛЕС, ПРОДАВАЛЕ ЛЕКОВИ БЕЗ РЕЦЕПТ НА НАРКОМАНИ

Следна статија

СКОПЈАНЕЦ ПРОДАВАЛ РАЗНОВИДНА ДРОГА, ПОЛИЦИЈАТА УПАДНА ВО НЕГОВИОТ ДОМ

Најново од Вести