ФОТО: БОЈАН ЈОВАНОВСКИ ПО КРАТКИ ПАНТАЛОНИ ВО ШУТКА

/

Бојан Јовановски познат како Боки 13 е фотографиран во дворот на затворот „Шутка“, каде е притворен поради случајот „Рекет“ минатиот месец.

На фотографијата која ја објави Скопје 1 се гледаат Боки 13 и уште едно лице, а непознато е кој ја направил фотографијата, која е објавена на социјалните мрежи.Претходна статија

ПРОФЕСОР ОД НЕГОТИНО НАТЕРАЛ МАТУРАНТ ДА РЕШАВА ЗАДАЧИ НА НАТПРЕВАР ВО ИМЕ НА СВОЈОТ СИН

Следна статија

РАМА: ЌЕ ИМА ДЕСТАБИЛИЗАЦИЈА ВО РЕГИОНОТ АКО МАКЕДОНИЈА ГИ ПОЧНЕ ПРЕГОВОРИТЕ СО ЕУ ПРЕД АЛБАНИЈА

Најново од Вести