Претходна статија

ВИДЕО: ОВИЕ БЛИЗНАЧИЊА ЌЕ ВИ ГО РАЗВЕСЕЛАТ ПОНЕДЕЛНИКОТ

Следна статија

ВМРО-ДПМНЕ: ЗОРАН ЗАЕВ И КРИМИНАЛНАТА ВЛАДА ЈА ПРЕТВОРИЈА ДРЖАВАТА ВО ДУВЛО НА КРИМИНАЛ И КОРУПЦИЈА

Најново од Истакнато

Ковачев: На местото на спомениците на окупаторската Црвена армија во Софија и во Пловдив да се постават споменици на Левски, Ботев, Гоце Делчев, Тодор Александров и Ванчо Михајлов

Бугарскиот европратеник од редовите на ГЕРБ-СДС Андреј Ковачев, даде интересна идеја за тоа што треба да

Туѓа влада

Facebook статус на Никола Димитров Новата опаковка на предлогот е апсолутно истиот непоправлив дебакл со кој