ГАЛЕРИЈА: ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА СТАНОТ ОД СОНИШТАТА „ГОЛЕМ“ САМО 22 КВАДРАТНИ МЕТРА

//
Претходна статија

ЈАНУШЕВ: МИЦКОСКИ ЌЕ ГО СОБОРИ ЗАЕВ

Следна статија

КОЛКУ „ОТКАЧЕН“ МОЖЕ ДА БИДЕ ЏОНИ НОКСВИЛ (ВИДЕО)

Најново од Истакнато

(Фото) Вандалски акт или фотошоп- кој успеа да избрише буква од името на македонистичкиот клуб во Благоевград, напишано од внатрешната страна на излогот на клубот?!

Организацијата „Нов Асном“ денеска преку соопштение испратено до медиумите во РС Македонија се обиде да направи