ЈАНЕВА ЌЕ ОСТАНЕ НА ЛЕКУВАЊЕ ВО КЛИНИКАТА „ЖАН МИТРЕВ“

//

Катица Јанева ќе биде задржана на лекување во Жан Житрев дознава Телма.

По нејзино барање таа утрово беше однесена во приватната болница на преглед, каде според извори од истрагата е задржана.

„Има висок притисок и општа анксиозност, здравствената состојба и е многу лоша. Ќе видиме подоцна што ќе кажат докторите околу дијагнозата“, рекла адвокатката на Јанева, Фрчковска.Претходна статија

(ВИДЕО) ЗАБРАНЕТИОТ ГРАД ВО КИНА

Следна статија

ПАЈАКОТ ПОДИГНАЛ 433 ВОЗИЛА ВО СКОПЈЕ ЗА ДЕСЕТ ДЕНА

Најново од Вести