| |

КАМЧЕВ: ДО КАЈ СТАСАВМЕ БОКИ 13 ДА РАКОВОДИ СО СЈО

„До кај стасавме луѓе, Боки 13 да раководи со СЈО“, рече Орце Камчев во текот на сведочењето пред судот, јавува МКД.мк.

Тој пред судот зборува до најситни детали, тврди дека е жртва и дека Јанева и Јовановски се изживувале со него, односно му барале пари.Слични Објави