КАНАЛ 5: ПРЕТРЕС ВО ДОМОТ НА КАТИЦА ЈАНЕВА

КАНАЛ 5: ПРЕТРЕС ВО ДОМОТ НА КАТИЦА ЈАНЕВА

//

Oбвинителството за организиран криминал вечерва во рамките на претресите за случајот со рекетот од 1,5 милиони евра, вршело претрес и во домот на Катица Јанева, специјалната јавна обвинителка што денеска си поднесе оставка. Повеќе на следниот линк.Претходна статија

А1ОН ОБЈАВУВА: СЕ ЗНАЕ СО КОГО БИЛ БОКИ 13 ВО АВТОМОБИЛОТ КОГА Е ФАТЕН ОД ПОЛИЦИЈАТА

Следна статија

ГРИЗМАН: АКО ТРЕБА ДА СЕ ИЗВИНАМ НЕКОМУ ЌЕ ГО НАПРАВАМ ТОА НА ТЕРЕНОТ

Најново од Вести