Кутињо веќе го избрал својот број во Барселона!?

/

Се повеќе станува јасно дека Фелипе Кутињо наскоро ќе го облече дресот на Барселона. Откако во текот на вчерашниот ден англиските медиуми пренесуваа дека Бразилецот ја известил управата дека повеќе не сака да го носи дресот на Ливерпул, денес се појавуваат нови информации… (Прочитајте го целиот напис овде)Претходна статија

Во Косово функционерите со повисоки плати, студентите со пониски стипендии

Следна статија

ДЗС: Од Македонија во 2016 година се отселиле 440 државјани

Најново од Вести