Манасков, Стоилов и Кузмановски со нови фризури: ,,Нуларици” поради изгубена кладба

/

Дејан Манасков, Столе Стоилов и Филип Кузмановски си се кладеа и на крај си добија нови фризури. Новиот имиџ го добија благодарение на изгубената кладба на ова Европско првенство.

Според последнните информации од соблекувалната на македонската ракометна репрезентација, кладбата била поврзана со конечниот пласман во групата Ц каде настапуваше Македонија.   (Прочитајте го целиот напис овде)Претходна статија

Стоилов во фан зоната: Сите во соблекувалната ме тешеа како мало дете (Видео)

Следна статија

ЕП ракомет: Македонија со Шпанија на 21 јануари

Најново од Вести