МИЦКОСКИ: ЗАЕВ ПОРАЗОТ ГО ПРИКАЖА КАКО ПОБЕДА

//

Заев ги прифати сите грчки позиции. Зоран Заев потпиша договор за капитулација. За тоа е причина невештата дипломатија на Зоран Заев. Бараме т.нар договор на Заев со Ципрас да ни биде претставен-изјави претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.Претходна статија

ЗАЕВ Е ПОДГОТВЕН ДА ОДИ НА ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ

Следна статија

ВМРО-ДПМНЕ ОСТАНУВА НА СТАВОТ ЗА НЕПРОМЕНА НА УСТАВОТ И ИМЕТО НА ДРЖАВАТА

Најново од Вести

(Фото) Вандалски акт или фотошоп- кој успеа да избрише буква од името на македонистичкиот клуб во Благоевград, напишано од внатрешната страна на излогот на клубот?!

Организацијата „Нов Асном“ денеска преку соопштение испратено до медиумите во РС Македонија се обиде да направи