МИЛОШОСКИ ДО БОГОЕВ: ТИ СИ ПРИМЕР ЗА ДОБРО МОМЧЕ ВО ЛОШО ДРУШТВО

/

Антонио Милошоски од ВМРО-ДПМНЕ преку facebook му се обрати на градоначалникот на Општина Карпош од редовите на СДСМ, Стефан Богоев:

„Драг Стефан,
ти си пример за тоа што може да му се случи на добро момче во лошо друштво!
Поздрав, Антонио“, напиша Милошоски и објави слика на Стефан Богоев и првоосомничениот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски-Боки 13.

Претходна статија

НЕ ОДЕТЕ КАЈ КУМОВИТЕ, ЌЕ ЗАГЛАВИТЕ НА ГРАНИЦА

Следна статија

ПОРТАЛОТ „ИНФОМАКС“ СЕ ПРОНАЈДЕ ВО ЗБОРОВИТЕ „ПОДРУМСКИ ЦЕНТРИ ЗА МАНИПУЛАЦИЈА“ НА ЗАБРЧАНЕЦ И ЌЕ ГО ТУЖИ

Најново од Вести