| |

МВР ДОЈДЕ ПО МЕБЕЛОТ ШТО ОРЦЕ И ГО ДАЛ НА КАТИЦА

По половина час откако полицијата се врати да направи дополнителен претрес во домот на обвинителката Катица Јанева во Козле, пред нејзината куќа дојде и камион во кој неофицијално ќе се товари мебелот од околу 5 илјади евра што таа го добила од Орце Камчев за да му биде олеснета положбата во случајот „Империја“.

Извор: МакфаксСлични Објави