НА БЕНЗИСКА ПЛАТИЛ СО ФАЛСИФИКУВАНИ ПАРИ И ЗАМИНАЛ

//

Непознат возач на бензиската пумпа во валандовското село Удово, синоќа платил за полнење гориво со три фалсификувани банкноти од по 1000 денари, по што го напуштил местото.

Полиијата презема мерки за расчистување на случајот.Претходна статија

КАДЕ ДА СИ ЈА ФРЛИШ СТАРАТА КАДА… АКО НЕ ВО ЕЗЕРОТО

Следна статија

ВОЗИЛО ИЗЛЕТА ОД АВТОПАТ, ВОЗАЧОТ ТЕШКО ПОВРЕДЕН

Најново од Вести