| |

НА СКОПЈАНЕЦ МУ СЕ ВРАТИЛ ИСЧЕЗНАТИОТ БРАТ, ГО НЕМАЛО ЧЕТИРИ ДЕНА

Синоќа околу 20 часот во Полициска станица Чаир, Р. Б. (60) од Скопје пријавил дека вчера се вратил дома неговиот брат М. Б. (56), за кој беше пријавено дека на 02.10.2019 се оддалечил од домот.Слични Објави