ОХРИЃАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ ФИЗИЧКИ НАПАДНАТ ВО УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ

Синоќа, околу 02:00 часот по полноќ, во Полициската станица во Охрид, 46-годишниот Т.Т. од Охрид, пријавил дека бил физички нападнат од страна на лицето Ј.С.

– Според пријавата, нападот се случил во угостителски објект од Охрид, сопственост на Ј.С. Полициската станица од Охрид презема мерки за расчистување на случајот, информираат од СВР Охрид.