Паднаа Фејсбук, Инстаграм и Ватсап – во моментов не се достапни

/

Паднаа популарните мрежи Фејсбук, Ватсап и Инстаграм и во моментов не се достапни.

Голем број извештаи за недостапност на Фејсбук, исто така, може да се видат на downdetector.com и други слични страници, а засега нема информации за тоа зошто не се достапни.Извор: ТВ21

Претходна статија

Направени 1876 тестирања, регистрирани 185 нови случаи на Ковид 19, починати 15 лица

Следна статија

Во Виена уапсен Македонец кој пред неколку години се обидел да ја убие својата мајка

Најново од Вести