ПОЧИНА НОВИНАРОТ АТАНАС КОВАЧЕВСКИ

/

На 50-годишна возраст почина портпаролот на ЕВН, новинарот Атанас Ковачевски.

Ковачевски беше новинар во Канал 5 и во МРТВ, а во последните години беше портпарол на ЕВН.Колеги и пријатели на социјалните мрежи изразуваат сочувство и се простуваат од Ковачевски.Претходна статија

ВЕНКО ЌЕ ПИЕ КАФЕ СО ЛИДЕ ЛИДЕ

Следна статија

ВИКЕНДОВ НА ДНЕВЕН РЕД ОТВОРАЊЕТО НА ГРАНИЦИТЕ БЕЗ ТЕСТОВИ И КАРАНТИН

Најново од Вести