Починат маж пронајден во стан во Аеродром

/

Синоќа во стан во Аеродром бил пронајден починат маж.

Според информациите на СВР Скопје, се работи за Џ.М. кој бил најден во опствениот стан. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска медицина на обдукција.Претходна статија

ВМРО-ДПМНЕ ја напушти седницата, Талат Џафери одлучи да ја прекине

Следна статија

До петок стабилно и топло време, во сабота дожд и грмежи

Најново од Вести