ПОЧНА СЕДНИЦАТА ЗА РАТИФИКАЦИЈА НА ДОГОВОРОТ СО ГРЦИЈА

//
Претходна статија

СРЕДБА НА АДЕМИ СО БОСАНСКАТА АМБАСАДОРКА БАБИЌ

Следна статија

ОПШТИНА АЕРОДРОМ ДОДЕЛУВА ПО 3.500 ДЕНАРИ ЗА СЕКОЕ ПРВАЧЕ

Најново од Вести