ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАЈУВАВОТО ВИДЕО ЗА ДЕНЕСКА: МАЛАТА МИЛА ЈА ПОБЕДИ БОЛЕСТА И ЈА НАПУШТИ ДЕТСКАТА КЛИНИКА

//

Многу мила, една мала Мила ! Денес и на оваа прекраснотија и велиме збогум и се гледаме кога ќе пораснеш голема девојка, кога ќе станеш докторка и кога и ти ќе лекуваш дечињата. Денес клоцна една голема грижа, така и треба 🙂#DetskaKlinika.

Претходна статија

СПОРЕД ВЛАДАТА АКО ДЕНЕСКА ТЕ ИЗБРКАAТ ОД РАБОТА, А ПОСЛЕ ДВА ДЕНА СЕ ВРАБОТИШ НЕ Е ГУБЕЊЕ РАБОТА

Следна статија

НАШИНЕЦ ОД ГЕРМАНИЈА СО ОСТРА ПОРАКА ДО ВЛАДАТА: НЕМА ДА ДОНИРАМ ПАРИ НА ДРЖАВАТА ТУКУ ДИРЕКТНО НА НЕКОЈ НАШ СОГРАЃАНИН, ЗАРАДИ ВАС СМЕ ДИЈАСПОРА

Најново од Вести